Slovak Telekom - Optické vedenie

V týchto dňoch ste do Vašich poštových schránok dostali informačný list od spoločnosti Slovak Telekom, ktorá plánuje v blízkej budúcnosti modernizáciu elektronickej telekomunikačnej siete v našej obci. Vyplnením uvedeného letáku, poskytnete informáciu pre investora o Vašom záujme resp. nezáujme

Milí občania,
„Slovak Telekom plánuje v rokoch 2021/2022 realizáciu optickej siete v obci Horná Súča. Súčasťou budovania optickej siete je aj pripájanie jednotlivých domov na optickú sieť. V piatok 23.04.2021 budú zástupcovia Slovak Telekom roznášať do schránok tlačivá predbežného súhlasu s realizáciou prípojky. Toto tlačivo nie je záväzné. Pri realizácii pomáha k jednoduchšiemu pripojeniu domov.

Vyplnením uvedeného letáku, poskytnete informáciu pre investora o Vašom záujme resp. nezáujme o danú službu, ktorú Slovak Telekom zrealizuje bezplatne. V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, vyplnený leták môžete poslať elektronicky na adresu martin.stiffel@profi-network.sk  alebo ju môžete poslať poštou na adresu Profi-NETWORK, s.r.o., Súvoz 738/1, 911 01 Trenčín resp. osobne odovzdať na obecnom úrade v podateľni.

Vaše prípadné otázky Vám radi zodpovieme na t.č. 0911 590 024.

Všeobecné informácie:

• Realizácia optickej prípojky vrátane spätných úprav je plne hradená spoločnosťou Slovak Telekom
  • Trasa prípojky bude urobená podľa požiadaviek konkrétneho domu – pred realizáciou stavbyvedúci kontaktuje každý dom a dohaduje trasovanie prípojky na tvare miesta
  • Po realizácii optickej siete je rodinný dom pripravený na rýchle zriadenie služieb zdarma
  • Zrealizovaním prípojky sa nezaväzujete využívať služby Slovak Telekom
  • Zvyšujete si hodnotu Vašej nehnuteľnosti vďaka optickému pripojeniu
  • V prípade, že vlastník domu nesúhlasí s realizáciou prípojky, bude mu ponechaná rezerva mimo jeho pozemku. V budúcnosti nebude problém dom pripojiť, avšak náklady spojené s realizáciou už bude hradiť vlastník

Medzi výhody vysokorýchlostného internetového pripojenia patrí predovšetkým:

• až 10x vyššia rýchlosť sťahovania dát za rovnakú cenu,
  • rýchle Wi-Fi pripojenie na viacerých zariadeniach v domácnosti naraz,
  • neobmedzené surfovanie po internete,
  • možnosť pozerať Magio Televíziu až na 4 televízoroch v HD-kvalite,
  • možnosť plnohodnotne využiť high-tech funkcionality pri pozeraní televízie – pozerať programy z archívu či pretočiť, zastaviť pozeranie televízie,
  • neprerušované sledovanie on-line vysielania cez mobilnú televíziu Magio GO aj na PC, tablete či smartfóne,
  • plynulé hranie aj 3D on-line hier vo vysokej kvalite obrazu.
  • Stúpne cena nehnuteľnosti Vášho domu

Zákaznícky bod a jeho umiestnenie na hranici pozemku

uloženie IBV

V prílohe njájdete súhlas k umiestneniu a zhotoveniu súčasti verejnej elektonickej komunikačnej siete, ktory môžete vypĺnený doniesť na obecný úrad  s tým, že obecný úrad sprostredkuje tento súhlas spoločnosti Slovak Telekom.

Ďakujeme.

Prílohy