Odkaz pre strarostu

odkaz pre starostu

Obec Horná Súča Vám ponúka aplikáciu, ktorá umožňuje obyvateľom a návštevníkom obce nahlásiť problémy, ktoré ich trápia, a to jednoducho a rýchlo.
Podnety môžete posielať buď z webovej stránky www.odkazprestarostu.sk alebo priamo z mobilného telefónu, prostredníctvom aplikácie odkaz pre starostu pre operačné systémy Android, iOS a Windows Phone.

Vážení občania,

Obec Horná Súča Vám ponúka aplikáciu, ktorá umožňuje obyvateľom a návštevníkom obce nahlásiť problémy, ktoré ich trápia, a to jednoducho a rýchlo.
Podnety môžete posielať buď z webovej stránky

www.odkazprestarostu.sk

alebo priamo z mobilného telefónu, prostredníctvom aplikácie odkaz pre starostu pre operačné systémy Android, iOSWindows Phone.

Používanie portálu je veľmi jednoduché - intuitívne, a ak si prajete, aj anonymné.
Pri každom podnete je potrebné uviesť krátky názov a popis problému, zvoliť jednu z príslušných kategórií (napr. životné prostredie, parkovanie áut, ...), určiť ulicu, kde sa podnet nachádza a fotografiu, ktorá daný problém dokumentuje.
Po potvrdení podnetu administrátorom portálu nasleduje jeho odoslanie samospráve. O odoslaní podnetu Vás portál informuje prostredníctvom e-mailovej notifikácie. Po zverejnení podnetu samospráva odpovedá, ako ho bude riešiť.
Odpovede sú, rovnako ako podnety obyvateľov, zverejnené na portáli, takže každý obyvateľ nášej obce môže sledovať, ako sa jednotlivé podnety riešia. Občania tak majú možnosť nie len samosprávu kontrolovať, ale zároveň získať prehľad o kompetenciách a práci miestnych úradov a organizácií.

Dátum vloženia: 23. 3. 2020 11:04
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 3. 2020 11:22